Adresas:
J. Aisčio g. 4, Rumšiškių mstl., Kaišiadorių r. sav.
Tel.: 346-20245
Fax.: 346-20245

Internetinė svetainė:

Priklausomybė:
Savivaldybės
Įstaigos tipas:
Ikimokyklinio ugdymo mokykla

Mokymo kalbos:
lietuvių
Mokymo formos:
Dieninė

Savivaldybė:
Kauno apskr. Kaišiadorių r. sav.
Ugdymo programos

Vaikai lopšelyje-darželyje ugdomi pagal ikimokyklinio ugdymo programą „Vėrinėlis“, priešmokyklinio ugdymo programą ir 2007 m. rugpjūčio 29 d. patvirtintą Rumšiškių lopšelio-darželio ugdymo programą.

BENDROSIOS UGDYMO KRYPTYS:
1. Kūrybinio-kompleksinio ugdymo būdo tobulinimas, veiklos individualizavimas.
2. Vaikų veikla, bendruomenės gyvenimas grindžiamas etnokultūrinėmis nuostatomis.
3. Vaikai supažindinami su naujomis, netradicinėmis šventėmis, skatinami jose aktyviai dalyvauti.
4. Ugdomas vaikų noras pažinti ir perimti tautos kultūros pradmenis. Skatinama kūrybinė raiška.
5. Rūpinimasis vaiko fizine bei psichine sveikata, jos saugojimu bei stiprinimu, ugdomi sveikos gyvensenos įgūdžiai.
6. Įsiklausome į vaikų mintis, idėjas, norus, paverčiame tai veikla ir padedame ją įgyvendinti.
7. Paruošiame vaikus sėkmingam mokyklos lankymui.

Lopšelio-darželio aplinka pritaikyta visapusiškam vaikų ugdymuisi ir skatina juos aktyviai judėti, veikti, žaisti, pažinti bei ugdytis. Tam kiekvienoje grupėje, darželyje bei jo teritorijoje įrengtos veiklos zonos. Sporto ir meninio ugdymo - salėje vyksta kūno kultūros užsiėmimai (esant geram orui kūno kultūra vyksta darželio kieme įrengtame aikštyne), rytinė mankšta, sportinės varžybos, muzikinė veikla, įvairios šventės, pramogos, vakaronės ir kiti renginiai.